Üçevler Elektrikçi

Bursa'nın Ertuğrul semtinde yer alan Üçevler elektrikçi firmamız, bu civarda ikamet eden siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bursa elektrikçileri firmalarının diğerleri ile aramızda birçok yönden farklılıklar bulunmaktadır. Bunları kısa bir şekilde belirtmek gerekirse; bünyemizde çalışmakta olan elektrik ustalarımız ve elektrik tamircileri alanlarında uzman olmaları başta gelir. Bu amaçla belirli aralıklarla sertifikalı eğitim programlarına katılmayı ihmal etmeyip günden güne kendilerini geliştirmek için büyük bir emek sarf etmeleri, müşterilerimizin bize ulaşma konusunda zorluk çekmemeleri, piyasadaki diğer firmalara kıyasla talep ettiğimiz uygun ve müşteriyi zor durumda bırakmayacak hizmet bedeli, yardım istenen bölgeye hızlı bir şekilde ulaşarak gerekli işlemleri hızlı bir şekilde uygulamamız gibi daha birçok farklılık sayabiliriz. Tüm bunları siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliğini önemsediğimiz için yaptık ve adımızın sektördeki kalıcılığını sürdürmeyi hedeflediğimiz için uzun yıllar boyunca da yapmaya devam edeceğiz.

Bize 7/24 Ulaşın
0532 288 18 40

Hangi Alanlarda Hizmet Vermekteyiz?

Üçevler elektrikçi firması olarak elektrik ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü aksaklık ve problemlerinize çözüm sunmaktayız. Bunlar; elektrikli aydınlatma, avize montajı, elektrik kablolarının tesisatı, elektrik anahtarlarının, akım prizlerinin ve sigortaların montajı, internet kablosu çekimi ya da internet arızaları, uydu montaj ve kurulumu, görüntülü ya da görüntüsüz zil interkom çekimleri ve bunun gibi sayılabilecek birçok hizmeti vermekteyiz. Bizlerden hizmet almak isteyen ve bulunduğu yere en yakın elektrikçi firmasını arayan tüm müşterilerimiz internet aracılığı ile iletişim numaramızı kolaylıkla bulabilir, dilerseniz Whatsapp hattımız üzerinden de Üçevler elektrik tamircisi ile irtibat kurabilirsiniz. Ayrıca yardım almanız gereken durumlarda web sitemiz üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilme imkanını da siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Böylelikle müşterilerimize birden fazla seçenek sunarak vereceğimiz hizmete en kolay yoldan ulaşmaları için çabalamakta, imkanları doğrultusunda bizlere istedikleri gibi ulaşmaları halinde zaten müşteri hizmetlerimiz ya da firma çalışanlarımız aracılığı ile onlarla gerekli irtibatı bizler de Üçevler elektrik firması olarak sağlamaktayız. Bizler her şeyden önce müşteri memnuniyeti sayesinde var olmakta, kendimizi geliştirme motivasyonu bulmakta ve de firmamızın uzun yıllar ismini bu sektörde yaşatmasının ancak ve ancak bu şartla mümkün olduğuna inanmakta olan bir firmayız.

Bize 7/24 Ulaşın
0532 288 18 40

Acil Durumlarda Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Bildiğimiz üzere elektrikli araç gereçlerin arızalanması ya da elektrikle ilgili meydana gelen herhangi bir problem durumunda kesinlikle bu alanda yeterli bilgi ve tecrübesi bulunan kişiler tarafından müdahalede bulunulmalıdır. Herhangi bir bilgisi olmayan kişilerin yapacağı müdahale daha tehlikeli olaylarla sonuçlanabilir ve geri dönüşümsüz hasarlara yol açarak can kaybına kadar gidebilecek birçok problemi beraberinde getirebilir. Bunun bilincinde olan Üçevler elektrikçi firmamız, tüm acil durumlarda da sizlerin yanında olabilmek için 7/24 hizmet vermekte; bu amaçla tüm iletişim kanallarımızı müşterilerimizin her daim ulaşabileceği şekilde aktif ve hazırda tutmaktadır. Ayrıca bünyemizde çalışan yeterli elektrik ustası ve elektrik tamircisi sayesinde hiçbir zaman çalışan eksikliği problemi yaşayıp müşterilerimizi mağdur edecek bir durumla karşı karşıya kalmamaktayız. Bu çalışanlarımızın kullanabileceği, her türlü elektrik probleminin çözümü için kullanılacak araç-gereçleri de hiçbir masraftan kaçınmadan hazırda bulundurmakta ve ekiplerimizle birlikte hizmet verilecek bölgeye ulaştırmaktayız. Unutmayın ki bizler için siz değerli müşterilerimizin başta güvenliği daha sonra ise aldıkları hizmetten memnun kalma seviyeleri büyük bir önem arz etmektedir. Bursa'nın Ertuğrul semtinde ikamet ediyorsanız Üçevler elektrikçi şubemiz ile irtibata geçerek elektrik ile ilgili tüm problemleriniz için bilgi alabilir ve tarafınıza hizmet çağırabilirsiniz.

7/24 Hizmet veren Elektrik Ustalarımıza ulaşmak için sorununuzla birlikte bize mesaj gönderebilirsiniz.

Bursa Elektrikçi, Osmangazi Elektrikçi, Nilüfer Elektrikçi

Bize Ulaşın
Şimdi Ara! Whatsapp'tan Ulaş!